logo dappi
logo dappi

panele na wymiar


przeczytaj więcej

właściwości paneli


więcej

Panele dekoracyjne


kolekcja paneli Classic

Kolekcja tkanin


zobacz wzornik

Akcesoria montażowe


ułatwiają montaż

Panele ścienne


panele Classic CUBE

Panele tapicerowane


panele CLASSIC - ROLLER

Dlaczego warto zainwestować w ramę łóżka?

Dodano: 28.12.2022, Autor: Dappi.pl
Wpis Blogowy Dlaczego warto zainwestować w ramę łóżka
łóżko tapicerowane z zagłówkiem

Rama łóżka kontynentalnego umożliwia stworzenie wymarzonego, bardzo wygodnego łóżka od zera. Jest to opcja zarówno do dużych, jak i w szczególności tych malutkich sypialni, w których miejsce wyliczone jest co do centymetra. Ostatnio coraz bardziej popularne są ramy do łóżka typu boxspring, do których możesz wybrać praktycznie każdy materac. Brakujące wezgłowie można zastąpić panelami tapicerowanymi, tworząc na ścianie swój wymarzony wzór.

Rama łóżka kontynentalnego na zamówienie

Rama łóżka kontynentalnego z pewnością wyróżnia się prostą, aczkolwiek ciekawą formą. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy potrzebują nieszablonowych i indywidualnych rozwiązań. Każda rama dopasuje się do danego stylu, w tym klasycznego, nowoczesnego i industrialnego. Dzięki swojej prostej formie, łóżko zapewnia poczucie minimalizmu, harmonii i czystości w sypialni. Ze względu na możliwość wyboru tkaniny obicia ramy oraz jej koloru, każdy z łatwością dopasuje ramę do wystroju sypialni. Bogaty wzornik obejmuje kilkaset materiałów i kolorów do wyboru. Łóżko można dopasować do jasnych, a także ciemnych barw panujących w pomieszczeniu. W przypadku sypialni klasycznych i nowoczesnych doskonale sprawdzą się kolory neutralne, takie jak beże, brązy i szarości. Różnorodne barwy dają niezwykle duże możliwości aranżacyjne sypialni oraz zapewnią spokój i wyciszenie. Idealnym rozwiązaniem jest dobór wymiarów ramy, dzięki czemu łóżko odnajdzie się świetnie zarówno w małej, jak i większej przestrzeni.

Rama do łóżka 160x200

Łóżko z ramą 160x200 to aktualnie najbardziej popularny oraz najczęściej kupowany wariant małżeński. Dzięki swoim wymiarom świetnie wpasowuje się do mniejszych sypialni. Rama łóżka tapicerowana jest świetnym wyborem dla osób, które kochają materiałowe obicia. Dzięki możliwościom szerokiego wyboru tapicerki można pięknie udekorować każdą sypialnię. Rama łóżka z pojemnikiem jest bardzo przydatnym i praktycznym elementem.Możemy w nim schować zbędną kołdrę, poduszki oraz ubrania sezonowe lub nawet ozdoby świąteczne, tak aby nikomu nie przeszkadzały. Dodatkowo tapicerowany pojemnik ochroni je od kłębów kurzu. Rama łóżka z pojemnikiem 160x200 w wariancie otwieranym do góry sprawdzi się świetnie w mniejszych sypialniach, w których warto zachować wolną przestrzeń.Rama do łóżka kontynentalnego jest świetnym wyborem dla osób, które nie chcą kupować gotowego szablonu, a raczej stworzyć coś w stylu dopasowanym do swoich potrzeb.

Wróc do poprzednich wpisów