Zapytaj o produkt
zostaw nam swój numer telefonu
jednorazowo oddzwonimy
i dopytamy Cię o szczegóły
Twój nr telefonu
image/svg+xml

Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy panele na wymiar oraz w dowolnym kształcie, dzięki czemu istnieje możliwość całkowitego uzupełnienia powierzchni. Nasza firma charakteryzuje się pełną elastycznością w zakresie realizacji niestandardowych paneli tapicerowanych.


W zakresie realizacji paneli na wymiar prosimy o przygotowanie i przesłanie:

Wymiaru powierzchni
1. Wymiaru powierzchni
2. Wybór kształtu oraz określenie jego orientacyjnej wielkości
Wybór tkaniny
3. Wybór tkaniny oraz wariantu kolorystycznego


*W przypadku gotowych projektów wystarczy przesłać do nas rysunek techniczny z wymiarami od projektanta. Należy pamiętać o przekazaniu dokładnych wymiarów gotowych powierzchni otynkowanych.

Po przesłaniu powyższych informacji otrzymają od nas Państwo wycenę indywidualną, po akceptacji kosztów wykonamy rysunek poglądowy.

Przykładowa realizacja

W prezentowanej realizacji uzupełniono panelami DIAMOND powierzchnię 246cm x 173,5cm. Rozplanowaliśmy kształty o wymiarach niestandardowych tak aby idealnie wkomponowały się w podany wymiar.

W przypadku podobnych realizacji wystarczy, że otrzymamy od klienta dwa wymiary (wysokość oraz szerokość) oraz kształt jakim mamy uzupełnić wskazaną powierzchnię.
Realizacja siedzisk tapicerowanych w zabudowie stolarskiej
W przypadku wypełnienia panelami wnęki meblowej np. siedzisko, do realizacji potrzebujemy:

Wymiary wnęki
1. Dokładne wymiary wnęki (szerokość, wysokość, głębokość)
Płaszczyzny uzupełniane panelami
2. Jakie płaszczyzny mają być
uzupełnione panelami (siedzisko, oparcie, bok lewy, bok prawy, góra)
Wybór tkaniny
3. Wybór tkaniny oraz wariantu kolorystycznego

Po przesłaniu do nas powyższych informacji otrzymają od nas Państwo wycenę indywidualną i po akceptacji kosztów wykonamy rysunek poglądowy. Na panelach wykonujemy odpowiednie wcięcia dzięki czemu wnęka jest idealnie wypełniona panelami, a panele schodzą się idealnie pod kątem. Nasze rozwiązanie zapewnia brak prześwitów oraz dziur w przestrzeniach pomiędzy mocowanymi elementami. Do każdej realizacji załączamy dedykowaną instrukcję montażu, a panele znakujemy dzięki czemu sam montaż jest banalnie prosty.

Przykładowa realizacja

Wnęka w zabudowie stolarskiej to idealne miejsce do wkomponowania naszych paneli. Dzięki temu rozwiązaniu powstaje praktyczne siedzisko, które może spełniać wiele funkcji dla codziennego użytku oraz relaksu. W prezentowanej realizacji zwymiarowaliśmy wnękę na wysokość, szerokość oraz głębokość i rozplanowaliśmy kształty na wymiar.

W kwestii realizacji paneli uzupełniających wnękę prosimy o podanie wymiarów gotowej zabudowy, a my zajmiemy się resztą.
Otwory pod kontakty, włączniki i kinkiety.


Wykonujemy dedykowane otwory przelotowe, w których można mocować dowolne włączniki, kontakty czy kinkiety. Oprawy montowane w panelach idealnie licują z powierzchnią paneli, dzięki czemu są idealnie i estetycznie wykończone. Materiały z jakich wykonane są otwory przejściowe są idealnymi izolatorami elektrycznymi, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowe.

Aby rozplanować otwory w panelach należy podać nam wymiary punktu centralnego otworu od podłogi oraz od lewej lub prawej strony (patrz poniższy schemat). W przypadku gniazd elektrycznych potrzebujemy otrzymać informację dotyczącą ilości punktów występujących w danym szeregu. Aby prawidłowo wykonać otwór montażowy pod kinkiet najlepiej przesłać nam specyfikację lampy z rysunkiem elementu mocującego lub jego zdjęcie.