Zapytaj o produkt
zostaw nam swój numer telefonu
jednorazowo oddzwonimy
i dopytamy Cię o szczegóły
Twój nr telefonu
logo dappi
logo dappi

panele na wymiar


przeczytaj więcej

właściwości paneli


więcej

Panele dekoracyjne


kolekcja paneli Classic

Kolekcja tkanin


zobacz wzornik

Akcesoria montażowe


ułatwiają montaż

kształt

Piękno zawarte
w prostym
kształcie


Kolekcje kształtów dappi
panele dappi wygłuszające pomieszczenie

Panele Dappi
wygłuszają
pomieszczenia


Poznaj właściwości paneli

Dappi to firma
produkująca panele
ścienne o szerokim
zastosowaniu


Sprawdź co nas wyróżnia

Nareszcie znalazłeś rozwiązanie, dzięki któremu osiągniesz niepowtarzalny i oryginalny design wnętrz.

Dappi to firma produkująca nowoczesne panele dekoracyjne oraz łóżka tapicerowane. Różnorodność tkanin i kolorów, struktur oraz kształtów pozwala na stworzenie wielu ciekawych aranżacji zarówno w zaciszu domowym, jak i w pomieszczeniach komercyjnych. Panele materiałowe na ścianę to niezliczone możliwości dekoracji w każdym wnętrzu. W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji, które można łączyć ze sobą, tworząc tym samym nieograniczoną ilość niepowtarzalnych projektów.

Wychodząc na przeciw naszym klientom, oferujemy także panele ścienne tapicerowane na wymiar w ramach zamówień indywidualnych.

Odmień swoją ścianę w kilka chwil

Nasza oferta wciąż się powiększa o coraz to nowsze, rewolucyjne rozwiązania. Stawiamy na doskonałość, a zadowolenie klienta to dla nas kwestia pierwszorzędna. Nasze propozycje reprezentują niezastąpioną ponadczasowość i niezawodność. Doskonała jakość wykonania i ogromne możliwości personalizacji to jednak nie wszystko. Panele ścienne materiałowe Dappi są wyjątkowo łatwe w montażu. Można je zainstalować samodzielnie w bardzo krótkim czasie. Całkowitej odmiany wnętrza dokonasz w kilka chwil - bez kurzu czy bałaganu.