Zapytaj o produkt
zostaw nam swój numer telefonu
jednorazowo oddzwonimy
i dopytamy Cię o szczegóły
Twój nr telefonu

Dappi to firma produkująca
panele ścienne o szerokim zastosowaniu

DDoskonałość
AAmbicja
PPonadczasowość
PPiękno
IInspiracja

Dappi to firma, która powstała z połączenia pasji do tworzenia unikatowych produktów oraz chęci sprawiania radości. Główna misja firmy to zadowolenie klienta poprzez udostępnienie szeregu udogodnień we wnętrzach. Wysokiej jakości produkty dappi nie tylko dodają elegancji i przytulności, ale również są niezwykle funkcjonalne.

Panele tapicerowane i łóżka sypialniane dappi to synonim piękna zawarty w prostym kształcie

Pięć kluczowych wyrazów oddających charakter naszej marki. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów, dopracowaliśmy do optimum precyzje wykonania naszych paneli tapicerowanych. Nie zatrzymujemy się, stale poszerzamy zakres swoich możliwości, kreujemy i tworzymy coraz to nowsze rozwiązania, bo zadowolony klient – to nasza ambicja.

Zapewniamy niepowtarzalny charakter wnętrz, nadajemy każdej przestrzeni właściwego akcentu, który je wyróżnia i który powoduje to, że wszystko dookoła może ulec zmianie, a panele ścienne dappi pozostaną ponadczasowe. Każdy szczegół podczas tworzenia danego panelu tapicerowanego jest dla nas istotny, dlatego nasze kształty możemy z dumą określić mianem perfekcyjnych.

Dappi to firma produkująca tapicerowane panele ścienne na każdy wymiar, wykorzystywane przy aranżacji nowoczesnych wnętrz oraz ekskluzywne łóżka tapicerowane ramowe, z wezgłowiami oraz kontynentalne.

Oferowane przez nas panele rewelacyjnie sprawdzają się w sypialni tworząc miękką ścianę, co sprawia że wnętrze staje się jeszcze bardziej przytulne. Mają one szeroki zakres zastosowania zarówno jako zagłówki w sypialniach, ale także salonach, czy jako siedziska montowane w szafach. Coraz częściej produkty dappi pojawiają się w budynkach użyteczności publicznej. Panele dappi są trudnopalne oraz pochłaniają dźwięki, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w biurach, salkach konferencyjnych czy tzw. budkach telefonicznych, tworząc bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń do pracy. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz pomiary z parametrami wygłuszeń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takie jak:

  • łóżka sypialniane z pojemnikiem na pościel i podnoszonym stelażem
  • panele tapicerowane na wymiar
  • łóżka tapicerowane dziecięce z różnymi modelami zagłówków oraz panele dappi KIDS dedykowane dla najmłodszych
  • materacyki dziecięce ze zdejmowalnymi pokrowcami w wybranej tkaninie
  • pufy tapicerowane otwierane
  • panele akustyczne
  • kanapy tapicerowane
  • obrazy tapicerowane z kolekcji dappi NATURE
  • zasłony, poduszki i inne dodatki do wnętrz

Realizujemy również nietypowe projekty oraz wszystkie zlecenia na wymiar - priorytetem jest dla nas najwyższa jakość naszych produktów oraz zadowolenie klienta.


Wykonujemy montaże i zlecenia na terenie całej Polski!
Zapytaj o szczegóły: 663 355 211

Panele Dappi
wygłuszają
pomieszczenia


Poznaj właściwości paneli